Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše heslo:
Váš E-Mail:

 

Downloady jsou ve formátech .zip (převážně) a některé ve formátech .rar. Rozbalit je můžete pomocí programů WinZip, WinRar, WIN Comander a mnoha dalšími..

autor sekce: Freddy

Capone Editor verze1.0d1 (182 kb - .exe) - Chcete si kompletně "překopat" Mafii? Konečně máte možnost! Zatím pouze "Development verze", ovšem plně funkční. Nová verze by se měla objevit za několik dní.

Návod: Součástí balíčku je i soubor english nápovědy. Práce s programem bude asi na delší dobu, takže si uvařte hodně kafe a bádejte :-) Připomínám že pro práci s editorem musíte mít rozbaleny složky: Maps, Models a Missions.     Pokud něco vytvoříte, samozřejmě nám dejte vědět a to na Jag.mv@seznam.cz

 

Zmodeler (1,2 mb - .exe), čeština (8kb - .zip) - Pokud chcete zkusit modelovat sami, Stáhněte si program Zmodeler, firmy Zanoza Modeler.

Návod: Sám jsem se do programu ani pořádně nepustil, takže vlastně nevím. Kdyby někdo něco měl tak to pošlete Jag.mv@seznam.cz

 

Mafia Editor (355 kb - .zip) - Editor do Mafie, díky nemuž mužete editovat jakýkoliv text v Mafii.

Návod: Spusťte program. Programem MafiaXTractor rozbalte položku aa.dta - Tables a pomocí programu otevřete složku ...mafia/tables/textdb_cz.def. Nyní můžete upravovat a měnit texty. Upravené texty uložíte.

 

MafiaXTractor v1.1 (26kb - .zip) - Díky tomuto prográmku již nebude problém vytáhnou ze hry jakýkoliv zvuk, textury, modely, nebo texty... Tato verze dovede rozbalit i soubory přidané patchem 1.1.

Jednoduchý a snad pro každého pochopitelný návod najdete níže.

 

Uvedu příklad: Stáhl jsem si například model Škoda Felicia PickUp do hry a nevím co s ním.

Stáhnu si a spustím MafiaXTractor, ve kterém mám zobrazeny *.dta soubory.
Abych mohl použít nový model, musím rozbalit soubory:
a2.dta, který mi vytvoří složku ..Mafia/models/ Do této složky budu kopírovat soubory *.4ds (3D modely)
a6.dta, který mi vytvoří složku ..Mafia/maps/ Do této složky budu kopírovat soubory *.bmp (textury).
a0.dta, který mi vytvoří složku ..Mafia/Sounds/ Do této složky budu kopírovat soubory *.wav (zvuky).
ab.dta, který mi vytvoří složku ..Mafia/Sounds/Music/ Do této složku budu kopírovat soubory *.ogg (hudba).

POZOR: Pokud chcete používat modely nebo textury, které jste si do hry přidali, musíte mít nastaveno v Setupu Mafie zobrazení "Truecolor". Pokud tohle zobrazení nemáte nastaveno, hra čte informace z původních *.dta souborů a ne z adresářů (maps, models).

Ještě jedno upozornění. Rozbalit některé soubory *.dta chvíli trvá a zabírají hodně místa na disku. Například složka ..Mafia/maps/ Vám zabere cca 680 MB a složka ..Mafia/models cca 80 MB.

 

Nebaví Vás hrát Mafii v kuse a rádi byste kousek hry přeskočili? Třeba onen těžký závod. Není problém, stáhněte si následující downloady.

ALL SAVEGAMES (7mb) - S tímto Savem se Vám otevřou všechny uložené pozice ve hře, extrémní jízdy, i všechny módy klasické jízdy.

CAR SAVE (2 KB) - Tímto Savem se Vám zpřístupní všechny vozy v Mafii.

Další

Několik nových zvuků: Nové zvuky, rippnuté z jiných her pro použití v Mafii. Balíček obsahuje zvuky pro Colt 1911, Thompson, Luparu (2 hlavňová brokovnice), S&W

velikost (81 kb)

ísmo do Mafie cz (20 kB - .zip) - Velice užitečná věc. Líbí se Vám písmo v Mafii a chcete s ním psát? V tom případě stahujte. Tato verze obsahuje i českou diakritiku.

Návod: Stáhnuté písmo rozbalte. Rozbalené soubory zkopírujte do složky C:\windows\font\, nebo přes nastavení - ovládací panely - písma. Název písma je Aurora.

Mapa Lost Heaven ve 3 kvalitách níže

Podrobná mapa města Lost Heaven - špatná kvalita.

Podrobná mapa města Lost Heaven - střední kvalita. Podrobná mapa města Lost Heaven - nejvyšší kvalita.
nejhorší kvalita (348 Kb) střední kvalita (658 Kb) nejlepší kvalita (1483 Kb)